RSS ikona  CZ EN   Mapa webu     earthbound@centrum.cz

Klávesáci čtěte!!

Potřebujeme klávesáka..je to tak. Představa je taková, že se bude podílet na rozharmonizování riffů a jako pevný základ pro harmonii zpěvu s tím, že kytara a basa by se měly více starat o rytmickou linku. Pokud si pustíte ty věci co máme na webu tak je tam jasně slyšet že jsou tam místa, kde by ty klávesy bodly. Nedělali jsme složité aranže více kytar, aby výsledek byl co nejpodobnější živému vystoupení (když se nám to povede zahrát:)).

Další věci co máme rozpracovány a novější věci, si kladou za cíl větší žánrovou pestrost (jak jen to naše schopnosti dovolý), dravou jednoduchost tvrdejch částí a práci s melodií a její rozvíjení.

Profíka pravděpodobně neuspokojíme, zvláště má-li rozjeto více projektů. Nejsme zas tak ambiciózní banda, abychom dřeli každej den na novejch věcech..naše ambice jsou hrát hudbu co se nám líbí a neustále se zlepšovat až do smrti.

Takže koho potřebujeme: v podstatě kohokoliv koho to bude bavit a bude so tomu věnovat, alespoň tak jako my. Pokud nevíš co bys hrál nezoufej dáme to společně dohromady. Hlavně se nám někdo ozvěte plís:)...prej to zní moc zoufale...taky sme:))))

earthbound(zavináč)centrum(tečka)cz

Earthbound jsou


Zatím toho tu není mnoho...
Základní údaje o takových hrdinech jako Roman, Tomas a Viktor ovšem nechybí! Vedle toho masta, Martin Pendejarius Morterro, napsal i vlastní životní příběh plný nečekaných zvratů a vyústění a pravopisných chyb. Doporučuji přečíst!